Naše provozovny a značky

V současnosti provozujeme 14 gastronomických a obchodních středisek včetně velké centrální kuchyně.

provozovny

mattoni bar pilsner urquell so coffee fresh & good
sipkapro

Mattoni Bar

Mattoni Bar je ideálním místem pro setkávání a zpříjemnění si chvil čekání na letišti i pro první skleničku po návratu z cest v podobě originálního signature drinku „Hladký přistání“. Profesionální baristé zde připravují kvalitní kávu Lavazza ¡Tierra! Intenso, směs 100% Arabiky. Nechybí ani chutné slané i sladké občerstvení a široký výběr nealkoholických nápojů.

Sledujte Mattoni Bar na Instagramu @mattonibar.

Umístění:Terminál 1, příletová hala.

insta
logo mattoni
sipkapro

Pilsner Urquell Original Restaurant

Pilsner Urquell Original Restaurant je konceptovou restaurací Plzeňského Prazdroje, jenž vytváří jedinečné prostředí s inspirující originální atmosférou. Vysoká kvalita piva Pilsner Urquell zajištěná nejmodernější technologií skladování a čepování umocňuje skvělý zážitek z každého doušku.

Interiér je laděn do atmosféry restaurací z dvacátých let pomocí dobových novin a reklamních cedulí na stěnách, dřevěným obložením a jedinečným měděným výčepem.

Umístění:Terminál 1 a 2 za bezpečnostní kontrolou – PRST A, B, C a také v odletové hale Terminálu 2 u památníku Václava Havla.

pillsnerlogo
sipkapro

SO! Coffee

So! Coffee je útulný koncept kavárny navržený speciálně pro pohodlí cestujících, kteří hledají jedinečný zážitek z lahodné kávy spojený s kvalitní a širokou nabídkou občerstvení s možností vzít si kávu a něco dobrého s sebou přímo na palubu letadla.

Umístění: Terminál 2 za bezpečnostní kontrolou, prst C, podlaží 0 a podlaží 1.

insta

Sledujte So! Coffee na Instagramu @socoffeeprague a sdílejte vaše So! Coffee momenty pod hashtagem #socoffeenow.

Nově nás také najdete na webových stránkách So! Coffee:

http://socoffee.com/cs/

LOGO VERTICAL 1
sipkapro

Fresh & Good

Máte hlad, ale málo času před vaším odletem? Tak to jsou produkty značky Fresh & Good pro vás tou správnou volbou!

Vlastní značka Fresh & Good vznikla v roce 2015, a tak se jedná opravdu o „fresh“ záležitost, která chutnými produkty nejen rychle zasytí, ale svým pojetím i pobaví!

Koncept Fresh & Good si zakládá na kvalitních čerstvých surovinách a poctivě ručně vyrobených produktech, které z naší letištní centrální kuchyně až k vám urazí maximálně pouhých 550 metrů. Vybírat můžete ze široké nabídky baget, panin, zeleninových i ovocných salatů a fresh džusů, které si můžete vzít s sebou do letadla a kdykoliv vychutnat i díky šikovnému, funkčnímu balení. Zdravě a rychle vyřešit hlad na letišti nebylo nikdy s Fresh & Good snazší.

Fresh & Good produkty můžete zakoupit po celém letišti ve vybraných provozovnách, jako jsou restaurace Pilsner Urquell Original Restaurant, občerstveních Bricco Express či kavárnách So! Coffee.

logofreshgood
sipkapro

Black & White Panorama Café

Kavárna je umístěna v blízkosti všech prstů v Terminálu 2, jedná se tedy o ideální místo pro strávení volného času před vaším odletem. Při posezení u kávy se můžete kochat jedinečným výhledem na letadla nebo jen tak pozorovat čilý ruch na letištní ploše.

Umístění: Terminál 2 za bezpečnostní kontrolou, směr prst C.

Bohemia Deli

V našich dvou Bohemia Deli prodejnách naleznete široký výběr českých i zahraničních delikates, piva, vína a destilátů. Nabízený sortiment je bohatý na typické české uzeniny, paštiky, nejznámější česká piva jako Plzeňský Prazdroj a Budvar, široký výběr moravských vín a nejkvalitnějších druhů lihovin.

Umístění: Terminál 1 a 2 za bezpečnostní kontrolou, směr prst B, C.

Bricco Express

Čerstvé a zdravé produkty, příjemná atmosféra, vysoce kvalitní suroviny a rychlá obsluha, to je Bricco Express. Chutné pokrmy vám připraví přímo před vašima očima a to tak rychle, že rozhodně nezmeškáte svůj let. Vybírat můžete z  čerstvých baget, panin, salátů a fresh džusů naší značky Fresh & Good a pokud budete mít více času na posezení, stojí za to vyzkoušet italské pizzy či pasty.

Umístění: Terminál 1- odletová hala.

Porto

Restaurace Porto ve středoevropském stylu je populární díky svému rustikálnímu interiéru, vynikajícímu jídlu i profesionální a zároveň přátelské obsluze. Pochutnáte si například na šťavnatém hovězím burgeru či tradiční gulášové polévce. V restauraci Porto se rádi postaráme o to, aby vaše čekání na letišti bylo ochuceno nevšedním zážitkem špičkové kuchyně.

Umístění: Terminál 2 za bezpečnostní kontrolou, směr prst C.